RU

Мер Запоріжжя прийняв пропозицію й вступив в Партію регіонів

19.03.2012, 17:28
Мер Запоріжжя прийняв пропозицію й вступив в Партію регіонів - Фото
Олександр Сін
Мер Запоріжжя Олександр Сін прийняв пропозицію губернатора Запорізької області Олександра Пеклушенка "подумати про приєднання до міцної та стабільної політичної команди" Партії регіонів. Сьогодні він дав офіційну відповідь на цю пропозицію через засоби масової інформації.

Як повідомляє Запорожское время, в ході традиційної прес-конференції Сін заявив, що приймає пропозицію про спільну роботу від Пеклушенка.

"Я прийму пропозицію губернатора, оскільки нас пов'язують тривалі відносини, і я хочу допомогти йому в керівництві області. Поки Запоріжжя будуть розривати внутрішні конфлікти, ми не зможемо відстоювати спільні інтереси. Повинна бути чітка монолітна команда, яка працює не на партію, а на загальні інтереси. Прийнявши цю пропозицію, я вношу свій вклад у те, щоб у нас було єдине бачення розвитку. Команда повинна об'єднатися й працювати на благо регіону", - підкреслив мер.

Син також зазначив, що від виконання обіцянок, даних у своїй передвиборчій кампанії, він відмовлятися не збирається.

Нагадаємо, раніше запорізький губернатор, а заодно видатний діяч Партії регіонів всеукраїнського рівня, офіційно запропонував міському голові приєднатися до своєї політичної команди.

З квітня 2010 року Сін очолював Запорізьку міську організацію партії ВО Батьківщина. 31 жовтня 2010 року переміг на виборах міського голови Запоріжжя. Був висунутий в кандидати опозиційним Блоком Юлії Тимошенко (вважається креатурою народного депутата, власника корпорації УкрАВТО, почесного голови Таріела Васадзе). Після перемоги призупинив членство в партії Батьківщина, оскільки "вважав правильним на посту мера представляти всю громаду, а не працювати в інтересах її частини".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини