RU

Мер Києва Кличко звільнив Герегу з посади секретаря Київради

13.06.2014, 15:28
Мер Києва Кличко звільнив Герегу з посади секретаря Київради - Фото
Галина Герега
Мер Києва  Віталій Кличко звільнив секретаря Київської міської ради Галину Герегу. Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови №49.

Як зазначається в розпорядженні, Герега звільнена з займаної посади у зв'язку з закінченням терміну повноважень. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності секретаріату міської ради доручили провести розрахунок і виплатити компенсацію за 23 дні невикористаної щорічної основної відпустки за період роботи з 20 квітня 2013 року до 5 червня поточного року.

Нагадаємо, Київрада планує на засіданні 19 червня обрати секретаря і сформувати постійні комісії. Про це йдеться у розпорядженні Київського міського голови, яке було оприлюднене на офіційному сайті Київради в середу, 11 червня.

Крім того, Київрада планує розглянути і питання про затвердження структури та загальної чисельності свого секретаріату.

Київрада обрала своїм секретарем, заступником мера депутата Герегу з фракції Громадський актив Києва в квітні 2011 року.

До призначення Герега була секретарем постійної комісії Київради з питань торгівлі, підприємництва, громадського харчування та послуг.

Крім цього Герега є співвласником і фінансовим директором ТОВ "Епіцентр К" (Київ), що володіє мережею будівельних гіпермаркетів.

Досьє на Галину Герегу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини