RU

Мер Львова вимагає провести перевибори через Євро-2012

09.10.2008, 14:02

Сьогодні мер Львова Андрій Садовий оприлюднив заяву, в якій просить Президента України Віктора Ющенка призначити перевибори мера Львівської міської ради. Цю заяву А. Садовий озвучив після того, як на сесії міськради політичні фракції виступили з вимогою персонального звіту А. Садового і першого заступника міського голови Олега Синютки щодо підготовки до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року у Львові.

"У політичних колах міста склалася ситуація, яка змушує мене звернутися до спільноти і вжити радикальних заходів. За моєю інформацією група фінансових кланів у змові з деякими місцевими політичними угрупуваннями проробила і, використовуючи кризову ситуацію в державі, приступила до реалізації плану тотальної дестабілізації в місті. План дій простий - за допомогою ряду депутатів Львівської обласної і міської рад відсторонити міського голову з посади, переобрати секретаря міської ради і в умовах хаосу і безвладдя почати глобальний грабіж міста, масштабний "дерибан" міської землі і комунального майна", - йдеться у заяві А. Садового.

"У цих умовах я вимушений звернутися до Президента України, Голови Верховної Ради України з проханням призначити одночасно з виборами парламенту дострокові вибори Львівського міського голови і депутатів Львівської міської ради...Я закликаю депутатів міської ради до проведення дострокових виборів вирішувати в цьому залі виключно питання, які безпосередньо стосуються життєдіяльності міста, особливо в умовах зимового періоду", - зазначено в документі.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що австрійська компанія "Alpine Bau Gmbh" і Львівська міська рада не будуть підписувати угоди про будівництво стадіону в Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Головною проблемою стала ціна будівництва.

Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник раніше заявив, що будівництво стадіону у Львові є критичним питанням підготовки України до Євро-2012. "Я хотів би покласти відповідальність за затримку процесу будівництва на керівництво міста Львова", - наголосив І. Васюник.

6 лютого 2008 року, конкурсна комісія визначила компанію, яка будуватиме стадіон у Львові до Євро-2012. Переможцем конкурсу члени комісії на чолі з першим заступником міського голови Олегом Синюткою одностайно обрали австрійську компанію "Alpine BAU GmbH".

Згідно з умовами конкурсу, австрійська компанія повинна була побудувати на 25 га такі об'єкти: футбольний стадіон не менш, ніж на 33 тисячі глядачів, паркінги в кількості не менше, ніж на 1 200 місць, готель, стандарту не нижче 3-х зірок на не менше, ніж 200 номерів, універсальну спортивну арену не менше, ніж на 7 000 місць та інші об'єкти, визначені учасником-переможцем.

У серпні Львівська міська рада вирішила почати будівництво стадіону до Євро-2012 за кошти міського бюджету. Депутати передбачили виділення в 2008 році 80 млн. грн. на будівництво стадіону.

Підготовка до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини