RU

Менський суд відмовив Луценку у звільненні за станом здоров'я

27.12.2012, 13:16
Менський суд відмовив Луценку у звільненні за станом здоров'я - Фото
Юрій Луценко
Суддя Менського районного суду (Чернігівська область) відмовив екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку у звільненні від відбування покарання за станом здоров'я.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, суддя зачитав повний текст судового рішення за розглядом клопотання адвокатів Луценка про можливість його звільнення від подальшого відбування кримінального покарання у вигляді позбавлення волі.

"У ході розгляду заяви захисників Луценка суд ретельно вивчив аргументи з боку захисту, самого засудженого, прокурора і лікарів. Своєю постановою суд підтвердив, що підстав для звільнення Луценка у рамках ст.84 КК України та ст.537 і 539 КПК України поки немає" , - відзначили в ДПтС.

Тюремна влада повторно зазначає, що дії медперсоналу Менської виправної колонії №91 щодо лікування Луценка є професійними, адекватними та відповідними перебігу захворювання пацієнта: "Зараз стан здоров'я Луценка задовільний, він продовжує перебувати під контролем медперсоналу виправної колонії. Засуджений отримує призначене медикаментозне лікування в повному обсязі".

Нагадаємо, сьогодні начальник сектора охорони здоров'я управління ДПтС в Чернігівській області Волков повідомив, що у Луценка не діагностовано жодного захворювання, яке могло б стати підставою для його звільнення. Разом з тим, захист Луценка стверджує, що йому потрібна операція (поліп в кишечнику), і він на неї вже погодився.

17 грудня розширена медична комісія у складі 12 лікарів відвідала Луценка в Менській колонії. Після огляду і спілкування з Луценком було прийнято одностайне рішення - операція потрібна протягом півроку.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини