"Мене не почули". Зеленський про провал в ПАРЄ

27.06.2019, 17:20
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Президент стверджує, що він обговорював в ЄС питання повернення Росії в ПАРЄ, і вже тоді йому відповіли, що рішення прийнято

Президент Володимир Зеленський заявив, що рішення про повернення російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) було прийнято давно. За його словами, він обговорював це питання під час візитів в ЄС, і вже тоді йому повідомили про відновлення повноважень Росії.

"Я був в Брюсселі, я був в Парижі, я був в Берліні... Щодня, крім зустрічі з фрау Меркель, крім зустрічі з президентом Макроном, у мене було по сім зустрічей кожен день... На кожній зустрічі я піднімав це питання, питання з приводу повернення росіян в ПАРЄ, я ставив це питання... Повірте мені, кожен з цих людей, з ким я зустрічався, говорили мені: "Володимире, зрозумійте, така ситуація, ПАРЄ - це майданчик для перемовин"...Тобто, це рішення було вже давно... У кожної людини, з ким я обговорював це питання, вони знали цю відповідь на всі 100%... Я, до речі, про це говорив за кордоном, на жаль, мене не почули... Я робив все що можу, але це все пост-фактум. Тому якщо наші депутати запитують мене, що я зробив до того, я можу звернутися до них - що вони зробили, щоб цього не сталося"- заявив Зеленський.

26 червня делегати ПАРЄ підтримали рішення про підтвердження повноважень делегації Росії без обмежень.

Сім країн-членів Ради Європи: Україна, Грузія, Польща, Словаччина, Литва, Латвія і Естонія - оголосили демарш в ПАРЄ через повернення Росії.

На наступній сесії ПАРЄ можливе оскарження повноважень російської делегації - якщо Венеціанська комісія підтвердить, що російські депутати обрані нелегально через голоси жителів окупованого Криму.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями