RU

"Мене ж тут немає". Бойовик в українській в'язниці чекає Путіна

02.04.2019, 11:34
Олексій Седіков (скріншот з відеозапису)

Засуджений в Україні за тероризм російський військовий Олексій Седіков, який воював в Донбасі в складі гібридної армії РФ, не кається в тому, "що тут робив" і сподівається, що Росія його обміняє. Про це він розповів російській Новой газете.

Відповідаючи на питання, чи вважає він нормальним, що батьківщина його кинула, окупант заявив: "Ви розумієте, що мене тут немає? Ви ж розумієте, про що я говорю? Мене ж сюди ніхто не посилав".

У тому, що його досі не поміняли, терорист звинувачує президента Петра Порошенкоа, який "порушує всі домовленості, робить все, щоб погіршити наші відносини", через що, на думку Седікова, президент РФ Володимир Путін "не вважає за потрібне розмовляти" з ним.

"І при чому тут Володимир Володимирович? Він же не може бути причетний до всього", - сказав засуджений бойовик з Северодвінську, який "не визнає фейкові суди цієї країни".

При цьому він упевнений, що Росія "намагається витягнути" його через переговори в мінській групі.

Седік каже, що не спілкується з рідними, щоб "зайвий раз не засмучувати маму, інваліда першої групи, яка постійно хворіє". Про те, чи думав він, коли їхав вбивати в Україні, що засмутить маму, росіянин не сказав.

Журналістка російського видання пише, що після інтерв'ю "обнялась на прощання" з терористом.

Сюжет про Седікова незабаром після його полону:

Відео: Oleksa Bayda

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини