RU

Мельника в Податковій академії замінить Людмила Тарангул

06.08.2013, 13:52
Мельника в Податковій академії замінить Людмила Тарангул - Фото
Людмила Тарангул (фото - стопкадр, YouTube)
Про це повідомили в прес-службі Міністерства доходів і зборів України.

Міністр Олександр Клименко на зустрічі з новим керівником підкреслив важливість збереження репутації університету, доручив розробити концепцію інноваційного розвитку вузу.

Тарангул - доктор економічних наук, професор, автор понад 100 наукових праць. Народилася 5 квітня 1955 в селі Вигів Коростенського району Житомирської області. У 1979 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка. У 1989 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю Економіка і соціальна географія. У 2004 році захистила докторську дисертацію.

З 1979 по 1996 р. працювала в Інституті географії Національної академії наук України на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, старшого наукового співробітника. У 1999 році була призначена проректором з наукової роботи Українського фінансово-економічного інституту.

У 1999 році призначена проректором з наукової роботи Академії ДПС України. З 19 травня 2006 - виконуючий обов'язки проректора з наукової роботи Національного університету ДПС України. З грудня 2006 року - проректор з наукової роботи.

Нагадаємо, ректор академії Петро Мельник арештований судом у справі про хабар.

Досьє на Петра Мельника
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини