RU

Мельник: Я вчинив з Геращенко негарно, але нічого не порушував

20.03.2012, 12:41
Мельник: Я вчинив з Геращенко негарно, але нічого не порушував - Фото
Відео інциденту швидко розійшлося в мережі Інтернет
Регіонал Петро Мельник не збирається віддавати депутатський мандат через інцидент з народним депутатом від НУНС Іриною Геращенко. Про це він сьогодні заявив журналістам, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, чи не збирається він скласти з себе депутатські повноваження через непристойну поведінки щодо Геращенко.

"Це ваша непристойна ... оцінка, що це непристойна поведінка ... Я сказав, що я вибачився, і не більше того", - сказав Мельник.

Уточнюючи, чи означає це, що він складати мандат не збирається, Мельник заявив: "Звичайно. Про що мова? Я діяв в рамках законодавства, я його не порушував і хотів, щоб моя колега його не порушувала. Зробив це негарно, щиро кажу. Але хіба це означає, що я скоїв якийсь злочин? "

Мельник повідомив, що коли сьогодні вранці приніс Геращенко квіти, то вибачився перед нею як перед жінкою. "Вибачила вона мене чи ні - це її справа. Я вчинив, я вважаю, так, як повинен був, як чоловік, що стосується жінки Ірини Геращенко. Що стосується народного депутата Ірини Геращенко, вона діяла незаконно. Мені щиро хотілося, щоб вона також дотримувалася закону", - пояснив він.

При цьому Мельник відзначив, що Геращенко не мала права перебувати на виборчій дільниці під час підрахунку голосів: "Я збирався разом з пані Геращенко вийти й виконати рішення дільничної комісії, разом ... Зробив я це негарно, це правда. Так поступати негоже, правда. Я це щиро говорю ".

Нагадаємо, вчора на засіданні погоджувальної ради Геращенко заявила про те, що Мельник з використанням грубої сили намагався вивести її з виборчої дільниці в Обухові, де вона була присутня як народний депутат. "До мене ніхто ніколи не застосовував фізичну силу. Вперше мене чоловік схопив за комір і тягнув по виборчій дільниці. Я не буду з паном Мельником як борець сумо битися. Я хочу звернутися до пана Литвина з проханням обговорити у Верховній Раді питання жінок в політиці" , - сказала вона.

Пізніше Петро Мельник оприлюднив заяву у зв'язку з інцидентом з Іриною Геращенко. "Звичайно я був неправий, що не зовсім коректно вчинив із жінкою. Але й сама Ірина Геращенко теж неправа, тому що відмовилася виконувати рішення дільничної комісії покинути зал і не заважати роботі дільничної комісії", - сказав він.

Сьогодні Мельник приніс Геращенко букет білих троянд, але вона їх не прийняла.

Дивіться також відео інциденту на ділянці в Обухові>>>
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини