RU

Мельниченко працює на Генпрокуратуру, - Турчинов

17.09.2012, 13:18
Мельниченко працює на Генпрокуратуру, - Турчинов - Фото
Олександр Турчинов
Голова виборчого штабу об'єднаної опозиції Батьківщина, перший заступник голови партії Олександр Турчинов назвав заяву екс-майора Управління державної охорони України Миколи Мельниченка фарсом і продемонстрував лист, в якому Мельниченко пропонує Тимошенко співробітництво.

Турчинов зазначив, що на вихідних була спроба через ЗМІ "спровокувати псевдосенсацію", засновану на заявах Мельниченка про причетність
Юлії Тимошенко до вбивства Щербаня, цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

Melnichenko.JPG
Турчинов розповів, що на початку літа у Мельниченка була зовсім інша позиція - він вийшов на родичів Тимошенко й передав лист про бажання співпрацювати. "Для більшої аргументації він передав, не пояснюючи як вони потрапили до нього, документи, які передала Генеральна прокуратура України в департамент юстиції США щодо запиту про допомогу в розслідуванні справи, порушеної проти Лазаренка за фактами організації умисного вбивства народного депутата України Євгена Щербаня", - зазначив Турчинов ..

Він підкреслив, що це об'ємний документ, і ні на одній сторінці не згадується прізвище Тимошенко.

"Але що цікавого в цих документах: ГПУ просить допомоги у США допитати Мельниченка як свідка у справі Щербаня. Знаєте, мені невідомо, щоб вбивство Щербаня відбувалося в кабінеті президента України, доступ до якого був у Мельниченка. Тому, яким свідком може бути Мельниченко - жоден юрист не дасть відповіді", - сказав він.

Турчинов назвав свідчення Мельниченка фарсом. Він заявив, що Мельниченко співпрацює з Генеральною прокуратурою.

"Екс-майор просив фінансову підтримку, просив включити його в список Батьківщини, говорив, що у нього є матеріали, які чітко підтверджують замовний характер розслідування вбивства Щербаня", - розповів він.

Турчинов зазначив, що в опозиції відмовили Мельниченку. "Саме тому він почав співпрацювати з Генеральною прокуратурою. Його порожні слова і особисті висновки не мають до справи ніякого відношення. Те, що у ГПУ свідком виступає Мельниченко, який до цієї справи не має ніякого відношення - це ознака повного фіаско їх справи. У них немає ні матеріалів, ні доказів", - додав він.

За словами Турчинова, заяви Мельниченка підтверджують, що справи проти Тимошенко фабрикуються в кабінеті президента.

Нагадаємо, раніше Мельниченко опублікував на своїй сторінці в Facebook відомості про вбивство нардепа Євгена Щербаня. На думку екс-майора, замовником вбивства був
Павло Лазаренко, а оплатили злочин - Юлія Тимошенко і Петро Кириченко.

Досьє на Олександра Турчинова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини