Мельниченко назвав прізвища причетних до вбивства Щербаня

Мельниченко назвав прізвища причетних до вбивства Щербаня - Фото
Микола Мельниченко готовий допомогти слідству в справі Щербаня
18.04.2012, 09:46

Екс-майор держохорони заявляє, що Леоніду Кучмі детально доповідали всі обставини цього злочину

Екс-майор державної охорони України Микола Мельниченко заявляє, що в кабінеті другого президента України Леоніда Кучми звучали прізвища замовника й виконавця вбивства Євгена Щербаня. Про це екс-майор розповів в коментарі газеті Сегодня.

"На наявних у мене записах зафіксовано чимало інформації, яка проливає світло на цей злочин, - сказав Мельниченко. - У кабінеті президента Кучми детально доповідали всі обставини цього злочину. Зокрема, хто замовник, хто виконавець, як переводилися гроші ... Ці матеріали я готовий надати синові Щербаня, а також ГПУ і адвокатам Юлії Володимирівни (Тимошенко, - ред.) ".

Мельниченко уточнив, що на плівках фігурує прізвище Олександра Мільченка на прізвисько Матрос, причетного до вбивства Щербаня, який згодом загадково помер після повернення в Україну з Угорщини. "Якщо в Україні моїми записами не зацікавляться віддам їх ФБР, ізраїльським спецслужбам", - говорить екс-майор.

Нагадаємо, Євген Щербань був убитий в 1996 році в аеропорту Донецька. Днями син убитого Руслан Щербань повідомив, що передав слідству документи про передбачувану причетність Юлії Тимошенко до вбивства його батька. У 2002 році за підозрою у вбивстві депутата було затримано вісім осіб. Всі вони були визнані судом винними, трьох членів угрупування засудили до довічного ув'язнення.

Досьє на Миколу Мельниченка
Популярне