RU

Мельниченко: Мене вже дістала брехня, що я перебуваю в розшуку

28.03.2012, 09:25
Мельниченко: Мене вже дістала брехня, що я перебуваю в розшуку - Фото
Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко
Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко спростовує інформацію про те, що він знаходиться в розшуку.

Як пише
Коммерсант-Україна, Мельниченко заявив, що за останні пів року двічі бував в Україну з української паспорту на прохання високопоставлених представників спецслужб. "Ми спілкувалися, але не знайшли спільної мови. Я ні в якому розшуку не числюся - це все брехня! Подайте запит Пшонці, нехай він відповість: приїжджав я чи ні, з ким зустрічався з числа співробітників СБУ, ГПУ, нехай він відповість", - сказав Мельниченко.

"Калінін просто бреше, тому що СБУ вигідно затягувати цю справу, тримаючи мене в напрузі. По суті, справу проти мене мало бути закрито ще в серпні минулого року", - додав він.

Мельниченко також повідомив, що раніше спеціально пропонував Службі безпеки Україні приїхати до Ізраїлю, щоб провести слідчі дії. "Після інтерв'ю Ігоря Калініна я зателефонував до приймальні СБУ і сказав, що я не в Ізраїлі, а в США, нехай телефонують і допитують, залишив свій номер мобільного телефону. Не розумію, чому Калінін каже, що я в Ізраїлі",-сказав Мельниченко .

Він також повідомив, що має намір приїхати в Україну через три тижні.

Нагадаємо, раніше голова СБУ Ігор Калінін.заявіл, що спецслужба припинила розслідування кримінальної справи щодо Мельниченка у зв'язку з тим, що не встановлено його місцезнаходження.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини