Мельниченко готовий пролити світло на вбивство Щербаня

Мельниченко готовий пролити світло на  вбивство Щербаня - Фото
Микола Мельниченко готовий допомогти слідству в справі Щербаня
17.04.2012, 09:45

Екс-майор закликав усіх бажаючих допомогти йому розшифрувати записи, що стосуються вбивства Євгена Щербаня

Екс-майор державної охорони України Микола Мельниченко готовий оприлюднити всі наявні у нього матеріали, які стосуються справи про вбивство народного депутата Євгена Щербаня. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Якщо дуже коротко - то так, в кабінеті Кучми про це вбивство Щербаня говорили. Я готовий надати всю наявну в мене інформацію в першу чергу синові Щербаня, щоб він знав правду про вбивство батька, якою б вона не була. Також я готовий надати цю інформацію ГПУ, адвокатам Тимошенко. А в разі згоди (бажано ГПУ), або хоча б одній зі сторін я готовий її оприлюднити", - написав Мельниченко.

Екс-майор також закликав допомогти йому розшифрувати записи. "Я готовий оприлюднити все! Хто готовий технічно в цьому допомогти? Потрібен ресурс, на якому оприлюднювати, а також люди, які допоможуть розшифровувати", - написав Мельниченко.

Нагадаємо, Євген Щербань був убитий в 1996 році в аеропорту Донецька. Днями син убитого Руслан Щербань повідомив, що передав слідству документи про передбачувану причетність Юлії Тимошенко до вбивства його батька. У 2002 році за підозрою у вбивстві депутата було затримано вісім осіб. Всі вони були визнані судом винними, трьох членів угрупування засудили до довічного ув'язнення.

Досьє на Миколу Мельниченка