RU

Мельниченко: Януковича спробують "прибрати"

17.03.2011, 09:25
Мельниченко: Януковича спробують
99a2ceffe1b4887013ac120a273758c2.jpg

Мельниченко: Януковича спробують "прибрати"

Президента України Віктора Януковича спробують "прибрати". Про це в інтерв'ю УНІАН заявив екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко (на фото).

Відповідаючи на питання про свої теперішні політичні погляди, він сказав: "Я не голосував за Януковича. Але я хочу, щоб він на посаді Президента не думав про те, під кого "лягти", щоб залишитися Президентом, тому що тоді Україна не виграє, ми це вже проходили. Я готовий Януковичу реально допомогти у боротьбі з корупцією. Януковича спробують "прибрати".

На питання, хто саме, М.Мельниченко відповів, що це будуть "впливові люди із Росії".

"Поки ще я не готовий про це говорити. Але те, що ФСБ приймала і приймає рішення, кому бути при владі в Україні, – це факт", - додав він.

Нагадаємо, раніше В.Янукович заявив, що органи державної охорони мають факти, що підтверджують наявність загрози життю і здоров'ю Президента України. "Я особисто нічого не боюся. Я завжди був відкритий. Але, оскільки мені повідомляють органи державної охорони, ті загрози, які сьогодні є... вони зобов'язані на них звертати увагу. Я не можу їх скасувати", - зазначив він.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини