RU

Мельниченко стверджує, що Литвин планував державний переворот

24.03.2011, 09:55
Мельниченко стверджує, що Литвин планував державний переворот - Фото
b39861f6dfc61b5cb51ca7a23508e548.jpg

Мельниченко стверджує, що Литвин планував державний переворот
Екс-майор Управління державної охорони України Микола Мельниченко (на фото) заявив, що у 2000 році Володимир Литвин планував здійснити державний переворот. Про це М.Мельниченко сказав в ефірі каналу ТВі.

"Я абсолютно переконаний у тому, що тоді Литвин планував здійснити державний переворот, щоб самому бути при владі, самому очолити державу Україна", - заявив М.Мельниченко.

Він вважає, що В.Литвин, який, за його словами, є полковником СБУ і учасником бойових дій, "робив пастки". Екс-майор пояснив, що полковником СБУ В.Литвин став після того, як "злітав у Косово на одну годину". "На моє особисте переконання, Литвин робив пастки, тому що він професійна людина з проведення спецоперацій", - зазначив М.Мельниченко.

Екс-майор пояснив, що В.Литвин хотів зробити так, щоб Леонід Кучма залежав від нього, щоб "зв'язати його кров'ю". "Я впевнений, що Кучму підставили", - наголосив М.Мельниченко.

Нагадаємо, проти другого Президента України Л.Кучми було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Л.Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які привели, надалі, до вбивства журналіста Г.Гонгадзе. Генпрокуратура також визнала речовими доказами скандальні плівки М.Мельниченка.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини