RU

Мельниченко стверджує, що Кучма ходить до слідчих щодня

01.04.2011, 11:50
Мельниченко стверджує, що Кучма ходить до слідчих щодня - Фото
b9e0558b4e8942402d7813ccf1ee1c2f.jpg

Мельниченко стверджує, що Кучма ходить до слідчих щодня
Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко заявляє, що другий Президент України Леонід Кучма (на фото) наразі перебуває у Генпрокуратурі і приїжджає туди щодня. Про це він повідомив сьогодні журналістам, вийшовши з будівлі прокуратури.

Відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, які шанси того, що у понеділок очна ставка з Л. Кучмою відбудеться, М.Мельниченко сказав: "Я, принаймні, буду, якщо буду живий і здоровий. Леонід Данилович також буде, тому що Леонід Данилович зараз, як мені відомо, щодня приїжджає у Генеральну прокуратуру, і щойно я бачив, як Леонід Данилович заїхав у Головне слідче управління Генеральної прокуратури України. Я думаю, що він дуже активно знайомиться з матеріалами справи і дуже професійно підходить до того, щоб довести свою непричетність до тих чи інших злочинів. Дай бог, нехай працює".

Водночас М.Мельниченко не відповів на питання, чи заїхав Л.Кучма з чорного входу, оскільки біля центрального журналісти не бачили ні його авто, ні охорони.

На питання, чи не є його інформація про присутність Л.Кучми у ГПУ першоквітневим жартом, М.Мельниченко відповів: "А що, сьогодні перше квітня? … Він там".

Нагадаємо, на середу було призначено очну ставку Л.Кучми і М.Мельниченка, але вона не відбулася. Адвокат екс-майора Павло Сичов заявив, що "зустріч" чергового разу зірвана Л.Кучмою. У свою чергу, Л.Кучма заявив: "На наше прохання, за нашим клопотанням, поки ми знайдемо адвоката, я думаю, це дві-три дні, перенести очну ставку десь на понеділок… До того ж, ви розумієте, скільки томів, це ж не Дюма, тому один адвокат взагалі я не знаю як може, повинна група, напевно, працювати, щоб розібратися, що там за всі роки написано".

У понеділок Л.Кучма заявив, що вирішив посилити свій захист українським адвокатом І.Фоміним, але прокуратура заявила йому відведення.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин >>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини