RU

Мельниченко розповів, що Ющенко пропонував йому крісло

28.11.2008, 13:57

Екс-майор державної охорони Микола Мельниченко заявляє, що Президент України Віктор Ющенко пропонував йому посаду заступника глави СБУ.

"Мені надходила пропозиція бути заступником глави СБУ при Президентові Ющенку, до речі. Але на тих умовах, які мені запропонували, я відмовився", - сказав М.Мельниченко, якого цитує "Українська правда".

За його словами, умовою було те, щоб він "не чіпав Кучму і Литвина" і додав, що "ця пропозиція була від Президента". "На кістках Гонгадзе виросло багато політиків, в тому числі і Ющенко. Не було б вбивства Гонгадзе, не було б і Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, і Президента Віктора Ющенка", - наголосив М.Мельниченко.

Також він передбачив, що В.Ющенко "не зацікавлений у швидкій експертизі записів". "Я маю всі підстави вважати, що і оточення Ющенка робило все для того, щоб експертизу записів не було зроблено якомога швидше. В оточенні Ющенка також бояться, що його частина буде притягнута до кримінальної відповідальності за розкрадення держави", - сказав М.Мельниченко.

"Українська політика побудована на тому, щоб свої обіцянки забувати. Українські політики - це деграданти, які сьогодні дають тобі слово, а завтра про нього забувають, підлаштовуючись під політичний момент", - сказав він.

"Зараз же оточення переконує Ющенка в тому, що треба використати медійний ресурс і фінансовий ресурс сім'ї Кучми для підтримки Президента Ющенка на наступних президентських виборах. Знаючи особисто Віктора Андрійовича, думаю, що він цю пропозицію прийняв", - додав М.Мельниченко.

Він також висловив очікування, що "найближчим часом у США відбудеться передача оригіналів плівок" і додав, що більше про це поки сказати не може.

Досьє на Миколу Мельниченка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини