RU

Мельниченко прийшов на очну ставку з Кучмою

28.03.2011, 13:15
Мельниченко прийшов на очну ставку з Кучмою - Фото
c55dba30eec9487aed84e1b5935e165d.jpg

Мельниченко прийшов на очну ставку з Кучмою
Екс-майор Держохрани Микола Мельниченко (на фото) прийшов на очну ставку з другим Президентом України Леонідом Кучмою. Про те, що очна ставка повинна початися прямо зараз, М.Мельниченко повідомив журналістам перед тим, як увійти до будівлі прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, М.Мельниченко наголосив: "Щодо очної ставки, очна ставка планується прямо зараз. Що на ній буде, які питання, - я думаю прокуратура, якщо вважатиме за потрібне, може дати".

Після цього М.Мельниченко передав слово своєму адвокату Павлу Сичову, який повідомив, що екс-майор дав докладні свідчення про те, яким чином були зроблені записи. "Коли, де, за допомогою чого і як", - пояснив адвокат.

"Найбільше, його свідчення були підтверджені під час слідчого експерименту при відтворенні у кабінеті, були проведені технічні записи, які піддавалися експертом дослідженням, які показали, що записи зробити можливо. Більше того, Микола Іванович надав оригінали записів, ці оригінали також були схильні експертним дослідженням, і наскільки вам всім відомо, зарубіжні експерти підтвердили автентичність записів", - додав П.Сичов.

Водночас М.Мельниченко не став відповідати на питання журналістів щодо своєї поїздки у Москву. "Я прошу вибачення, мене прямо зараз чекають у кабінеті слідчого на очну ставку", - зазначив він.

Нагадаємо, М.Мельниченко - учасник так званого "касетного скандалу", який розгорівся після оприлюднення записів, ніби вироблених у робочому кабінеті Президента Леоніда Кучми (у приміщенні Адміністрації Президента) під час його офіційних та неофіційних зустрічей з рядом вищих посадових осіб і політиків. Записи стосувалися, зокрема загибелі журналіста Г.Гонгадзе.

Раніше Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Л.Кучми. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, Л.Кучма підозрюється у перевищенні повноважень, дачі незаконних розпоряджень керівництву Міністерства внутрішніх справ, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини