RU

Мельниченко не виключає, що олігархи вб'ють Кучму

01.04.2011, 12:15
Мельниченко не виключає, що олігархи вб'ють Кучму - Фото
d453fb40c599e40e95f40a4bd4bd40f9.jpg

Мельниченко не виключає, що олігархи вб'ють Кучму
Екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко (на фото) не виключає того, що другого Президента України Леоніда Кучму можуть вбити. Про це він повідомив журналістам сьогодні, вийшовши з будівлі Генеральної прокуратури, де провів близько двох годин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання, що може перешкодити очній ставці з колишнім Президентом у понеділок, М.Мельниченко сказав: "Леонід Данилович може змінити знову адвоката, може взяти адвоката, в якого є конфлікт інтересів, Леоніда Даниловича можуть фізично усунути. Я не виключаю… що якщо Леоніда Даниловича не буде у живих, багатьом олігархам це буде на руку…"

"Все можливо, тому що справа Гонгадзе, легалізація хоч би одного запису має наслідком порушення маси інших кримінальних справ, що у свою чергу дає змогу і шанс Україні повертати до бюджету колосальні суми грошей. Дуже багато сьогоднішніх олігархів побудували свій добробут на розграбуванні України, а це все є на записах, тому я не виключаю того, що їм буде простіше взяти і вбити Леоніда Даниловича, щоб його не було у живих, або зробити так, щоб він потрапив у лікарню. Все можливо", - наголосив він.

Нагадаємо, на середу було призначено очну ставку Л.Кучми і М.Мельниченка, але вона не відбулася. Адвокат екс-майора Павло Сичов заявив, що "зустріч" чергового разу зірвана Л.Кучмою. У свою чергу, Л.Кучма заявив: "На наше прохання, за нашим клопотанням, поки ми знайдемо адвоката, я думаю, ці дві-три дні, перенести очну ставку десь на понеділок… До того ж, ви розумієте, скільки томів, це ж не Дюма, тому один адвокат взагалі я не знаю як може, повинна група, напевно, працювати, щоб розібратися, що там за всі роки написано".

У понеділок Л.Кучма заявив, що вирішив посилити свій захист українським адвокатом І.Фоміним, але прокуратура заявила йому відведення.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин >>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини