RU

Мельниченко може розповісти, як Кучма шукав захисту у Москви

02.02.2009, 14:55

Колишній майор Державної служби охорони Микола Мельниченко готовий у прямому телеефірі оприлюднити інформацію і надати докази того, що в 2004 році у Москві на переговорах з керівництвом Росії і українськими політиками екс-президент України Леонід Кучма просив надати йому гарантії непритягнення до відповідальності у разі перемоги на виборах Президента Віктора Ющенка.

Як передає УНІАН, М.Мельниченко заявив: "Я звертаюся до провідних каналів "Інтер", "Україна", "1+1", щоб я міг найближчим часом взяти участь у "Свободі слова", щоб я міг надати докази проведення з моєю участю у Москві переговорів у серпні-вересні 2004 року. Я можу надати ті фото-, відео-, аудіодокази, яким чином Кучма, Литвин за участю Путіна, Медведєва, ФСБ, СБУ, з допомогою Смешка, Медведчука проводили, мабуть, одну із найсекретніших операцій на території Росії".

Відповідаючи на уточнююче питання журналістів, М.Мельниченко повідомив: "Це була спецоперація, щоб Л.Кучма не боявся нового Президента. Кучма боявся, якщо Президентом стане не його людина, що його посадять у в'язницю".

Водночас, колишній охоронник помітив, що на тих переговорах виступав проти приходу В.Ющенка до влади. За його словами, він намагався переконати російську сторону, що Президентом України повинен стати колишній голова СБУ Володимир Радченко.

М.Мельниченко наголосив, що на телепередачу з його участю необхідно також запросити колишніх голів СБУ Ігоря Смешка і Леоніда Деркача, колишнього голову Адміністрації Президента, а зараз - спікера В.Литвина і лідера СПУ Олександра Мороза.

Водночас, звертаючись до телеканалів, М.Мельниченко помітив, що для участі у цій телепередачі треба запросити і народного депутата Григорія Омельченка, який у цьому році на сесії ПАРЄ виступав з доповіддю щодо розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе. За словами М.Мельниченка, Г.Омельченко повинен оприлюднити інформацію, "яким чином замовники і підбурювачі (вбивства Г.Гонгадзе) намагалися підкупити і залякати його, щоб Г.Омельченко або підтвердив, або спростував цю інформацію".

Микола Мельниченко: біографія і добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини