RU

Мельниченко: Кучма злякався очної ставки зі мною

23.03.2011, 14:35
Мельниченко: Кучма злякався очної ставки зі мною - Фото
9e5c8a1f17df2aaf12e4f1a950b2af68.jpg

Мельниченко: Кучма злякався очної ставки зі мною
Екс-майор Державної охорони Микола Мельниченко (на фото) заявляє, що другий Президент України Леонід Кучма пішов з прокуратури через бічний вихід і не підійшов до журналістів через те, що злякався очної ставки із ним. Про це він сказав, виходячи з будівлі головного слідчого управління Генпрокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Мельниченко зазначив: "О 13:10 я зайшов у кабінет слідчого Грищенка, де був на допиті Президент Кучма. Побачивши мене, Леонід Данилович почав нервувати, схопився, на зауваження слідчого, що відбуваються слідчі дії, він не реагував і мовив репліку: "Можете мене затримувати, але я ніяких слідчих дій проводити не буду". О 13:20 Кучма через чорний вхід залишив прокуратуру".

На питання журналістів, для чого він сьогодні був викликаний у Генпрокуратуру, М.Мельниченко зазначив, що для проведення слідчих дій, зокрема очної ставки.

Нагадаємо, сьогодні Л.Кучма залишив будівлю Генеральної прокуратури України через бічний вихід, не підходячи до журналістів, які більше трьох годин чекали його у центрального входу ГПУ.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини