RU

Мельниченка можуть знову заарештувати, - МВС

20.08.2012, 09:59
Мельниченка можуть знову заарештувати, - МВС - Фото
Микола Мельниченко

Екс-майора управління держохорони Миколу Мельниченка звільнили з в'язниці в Неаполі завдяки наданню матеріалів, які підтверджують, що він перебуває під програмою захисту свідків США, але його можуть заарештувати знову, вважають у МВС України.

Як пише газета Сегодня, в українських правоохоронних органах вважають, що епопея з екстрадицією Миколи Мельниченка з Італії ще триває, а вердикт місцевого суду є свого роду тимчасовою індульгенцією.

Нагадаємо, екс-майор був затриманий в італійському аеропорту, звідки його направили в місцеву в'язницю. Там Мельниченко просидів 12 днів. Зараз вирішується питання про екстрадицію в Україну.

"Екстрадиційний арешт тривалістю 40 днів спеціально передбачений для вирішення процесуальних нюансів, - сказав виданню начальник відділу по зв'язках із ЗМІ Генпрокуратури України Юрій Бойченко. - Цей термін ще не минув, він закінчується 12 вересня, і за час, що залишився, все може змінитися, як, власне, і статус Мельниченка. Кримінальна справа в Україні проти нього не припинялася, і від кримінального переслідування його ніхто не звільняв".  

Досьє на Миколу Мельниченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини