RU

Мельниченка допитали з різних фрагментів його записів

31.03.2011, 17:55

Екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка сьогодні допитували не тільки у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, але і за іншими епізодами, зафіксованими на плівках. Про це він повідомив журналістам, вийшовши із будівлі Генпрокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Мельниченко уточнив: "Були проведені слідчі дії, дуже важливі для подальших кримінальних справ. До речі, мене сьогодні допитували вже за записами, які не стосуються Гонгадзе, а й з інших записів. І, на моє переконання, це дуже важливий крок. Я бачу, що будуть розслідувати не тільки справи Гонгадзе, але й інші факти злочинів, які задокументували на записах".

М.Мельниченко не уточнив, про які саме фрагменти записів йдеться: "Повинні розслідувати усі злочини, які задокументували на записах... на записах є факти фальсифікації президентських виборів і так далі. Все це є. На моє особисте переконання, Генеральна прокуратура України починає реально розслідувати злочини, які вчинені понад 10 років тому".

До того ж М.Мельниченко додав, що завтра його викликають у прокуратуру на 9 ранку.

Нагадаємо, М.Мельниченко - учасник так званого "касетного скандалу", який розгорівся після оприлюднення записів, ніби вироблених у робочому кабінеті Президента Леоніда Кучми (у приміщенні Адміністрації Президента) під час його офіційних і неофіційних зустрічей з рядом вищих посадових осіб і політиків. Записи стосувалися, зокрема загибелі журналіста Г.Гонгадзе.

Раніше у Генпрокуратурі заявили, що скандальні "плівки Мельниченка" визнані речовими доказами.

Микола Мельниченко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини