RU

Меджліс закликає ввести в Крим миротворців ООН

06.03.2014, 16:30
Меджліс закликає ввести в Крим миротворців ООН - Фото
Рефат Чубаров (фото - radiosvoboda.org )
Меджліс кримськотатарського народу закликає міжнародне співтовариство негайно розглянути можливість введення на територію Криму міжнародного миротворчого контингенту сил безпеки ООН. Про це в коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Меджліс закликає міжнародне співтовариство негайно розглянути питання про введення на територію Криму миротворчого контингенту сил безпеки ООН", - заявив він.

Чубаров повідомив, що вчора на засіданні Меджлісу кримськотатарського народу також було прийнято рішення бойкотувати будь-який референдум, який проходитиме в Криму за відсутності закону про місцевий референдум і в умовах збройної агресії.

"Ми будемо до цього закликати не лише кримських татар, але і все населення Криму", - зазначив він.

Чубаров вважає, що постанова Верховної Ради Криму про призначення референдуму є не законною.

"Це рішення не тільки незаконне, але воно потворне за своїм внутрішнім змістом. Бо в першому пункті вони (депутати Верховної Ради Криму - ред. ) говорять про приєднання АРК до Росії як про доконаний факт, потім призначають референдум  який для них не більше, ніж імітація і прикриття сепаратизму. Потім у пункті 9 постанови Верховна Рада Криму звертається до російської влади, включаючи президента Путіна і Федеральне Збори РФ з проханням розпочати процедуру приєднання Криму до Російської Федерації - цим вони вже показали, що референдуму ніякого не буде. Навіть якщо прийде 15-20 % виборців, вони намалюють 80 %. Це всі розуміють", - підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні на позачерговому пленарному засіданні Верховна Рада АРК постановила увійти до складу Російської Федерації як суб'єкта Російської Федерації і призначити на 16 березня 2014 року загальнокримський референдум. Зокрема, на референдум винесуть два питання: "Ви за возз'єднання Криму з Росією на правах суб'єкта Російської Федерації?" і "Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?"

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини