RU

Медведев обговорить з Януковичем статус російської мови в Україні

09.10.2011, 22:15
Медведев обговорить з Януковичем статус російської мови в Україні - Фото
a68b9dee41cc94d311ae111fda83e7f8.jpg

Медведев обговорить з Януковичем статус російської мови в Україні
Питання статусу російської мови в Україні незабаром буде предметом переговорів президентів Росії і України Дмитра Мєдвєдева і Віктора Януковича.

Про це заявив керівник представництва в Україні Федерального агентства Росії у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, що проживають за кородоном, і по міжнародній гуманітарній співпраці (Росспівпраці) Костянтин Воробйов.

"На рівні Посольства Російської Федерації в Україні ми вже добилися того, щоб тему статусу російської мови в цій країні вивести на рівень переговорів перших осіб України і Росії", - сказав Горобців, якого цитує УНІАН.

У той же час він відмітив, що в Донецьку, де відбудеться зустріч президентів Росії і України, питання статусу російської мови в Україні, видно, обговорюватися не буде. "Для України це питання вже надзвичайно серйозне, і нам не треба переконувати в цьому керівництво Росії, тому що Дмитро Медведев, Володимир Путін, Андрій Фурсенко (міністр освіти і науки Російської Федерації) чудово розуміють і знають цю проблему. Тому на найближчих переговорах і на всіх рівнях тема статусу російської мови підійматися буде неодмінно", - підсумував представник Росспівпраці.

Нагадаємо, раніше нардепи від Партії регіонів Сергій Кивалов і Вадим Колесніченко запропонували Верховній Раді України надати російській мові статус регіональної в 13 регіонах України, де російська є рідною як мінімум для 10% населення.

Двомовність - за і проти: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини