RU

Медведчука протягом трьох годин допитували у "справі Гонгадзе"

31.03.2011, 13:50
Медведчука протягом трьох годин допитували у
ffa2627063c2d40057a124fa95c7dc34.jpg

Медведчука протягом трьох годин допитували у "справі Гонгадзе"

Сьогодні з 10:00 годин ранку в Головному управлінні з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України допрошується Євген Марчук як свідок у справі з обвинувачення другого Президента Леоніда Кучми. Вчора у цій же справі слідчий допитав як свідка екс-главу Адміністрації Президента Віктора Медведчука. Допит, який тривав близько трьох годин, був проведений достроково у зв'язку з неможливістю В.Медведчука прибути з поважних причин у прокуратуру в назначений день. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

За повідомленням слідчого за зазначеною справою, найближчим часом будуть допитані як свідки, так і інші особи, які можуть надати необхідні свідчення.

Також постановою слідчого відчужений від участі у справі адвокат Ігор Фомін, оскільки встановлено, що у жовтні 2003 року він брав участь як захисник Олексія Пукача при розгляді скарги на постанову суду про обрання йому запобіжних заходів і порушення щодо нього кримінальної справи про перевищення влади і посадових повноважень.

Відповідно до вимог кримінально-процесуального законодавства, адвокат не може брати участь у справі як захисник, у випадку якщо раніше надавав юридичну допомогу іншій особі, інтереси яких суперечать один одному, зазначили у ГПУ.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини