RU

Медведчук закликає Януковича відмовитися від частини повноважень

20.02.2014, 13:45
Медведчук закликає Януковича відмовитися від частини повноважень - Фото
Віктор Медведчук
Українська влада не зробила правильних висновків з протистояння в Україні, і це призвело до нового витка насильства і жорстокості. Виходом із ситуації може бути тільки повернення Конституції 2004 року. Про це в авторській колонці на Кореспонденті написав лідер Українського вибору Віктор Медведчук.

"Перемир'я, на жаль, закінчилося. Правильних висновків зроблено не було. Відсутність з боку влади об'єктивної оцінки сформованої політичної ситуації призвело до чергового витка насильства і жорстокості. Воно з новою силою охопило центр Києва. Його наслідки можуть бути жахливими для людей і для країни. Цілком очевидним є те, що виходом зі сформованої ситуації повинні бути кардинальні дії влади, спрямовані на відновлення в Україні парламентсько-президентської форми правління шляхом повернення до Конституції 2004 року", - зазначив Медведчук.

За його словами, іншого шляху вирішити політичний конфлікт, що переріс у протистояння, сьогодні вже немає: "Зупинити насильство, жорстокість, кровопролиття можна шляхом ліквідації концентрації влади в одних руках."

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини