RU

Медведчук вимагає від Парубія спростування звинувачень

07.07.2014, 11:44
Медведчук вимагає від Парубія спростування звинувачень - Фото
Віктор Медведчук
Віктор Медведчук вимагає від секретаря РНБО Андрія Парубія спростувати слова про те, Медведчук фінансував екстремістську діяльність у Донбасі.

"4 липня 2014 року під час офіційного брифінгу секретар РНБО України Андрій Парубій заявив про причетність мене до організації "сепаратистських подій" на сході України, прямо звинуватив у тяжких кримінальних злочинах і назвав злочинцем. Зокрема, Парубій А. приписав мені фінансування екстремістських угруповань, організацію дестабілізації ситуації в Україні, сприяння вторгненню російських військ на територію України, тощо. Приписувані мені секретарем РНБО України дії підпадають під цілий ряд злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України, зокрема - ст 109,258-3, 258-5 та інших.Насправді ж все наведене Парубієм А. не має ніякого відношення до дійсності. Такі заяви чиновника є не тільки провокаційними, аморальними і відверто брехливими, а також такими, які грубо порушують закон", - йдеться в заяві.

Медведчук вимагає провести офіційний брифінг РНБО і оголосити про визнання недостовірними заяв, за змістом яких:

- Медведчук В.В. є злочинцем, який протягом останніх років максимально притягувався до створення ситуації, яка зараз склалася в Донецькій і Луганській областях України;

- Медведчук В.В. має відношення до фінансування екстремістських угруповань;

- Медведчук В.В. є одним з ключових організаторів і тих, хто готував переворот в Україні і хто готував грунт для вторгнення російських військ на територію України.

"Якщо таке спростування у зазначений спосіб не буде зроблено з боку РНБО України протягом найближчих чотирьох днів, я буду захищати гарантовані мені Конституцією України та її законами права в судовому процесі", - зазначив він.

Нагадаємо, 4 липня секретар РНБО Андрій Парубій заявив, що Віктор Медведчук не може бути стороною переговорів, оскільки сам причетний до сепаратизму в Донбасі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини