RU

Медведчук: Тимошенко відбуває покарання незаслужено

30.03.2012, 10:31
Медведчук: Тимошенко відбуває покарання незаслужено - Фото
Віктор Медведчук
Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відбуває покарання незаслужено. Про це в інтерв'ю Комерсант-Україна заявив екс-голова адміністрації президента Кучми Віктор Медведчук.

"Обвинувачення, яке їй висунуто, є неспроможним, і Тимошенко незаслужено відбуває покарання в місцях позбавлення волі. І як лідер опозиції, і як жінка, і як людина", - заявив Медведчук.

Він розповів, що спілкувався з Тимошенко до її арешту. "Наша зустріч не була пов'язана з якими-небудь проектами після виборчої кампанії, після виборів. Притому що по більшості стратегічних питань наші з нею позиції не збігаються, у нас просто склалися нормальні відносини, от і все", - зазначив політик.

Крім того, за словами Медведчука, в 2009 році БЮТ і Партія регіонів вели переговори про зміни до Конституції. Медведчук зазначає, що брав участь в цьому процесі. "Були досягнуті певні домовленості між ПР і БЮТ з метою змінити Конституцію, щоб відродити політично зважену, збалансовану стабільність гілок влади й рухатися  шляхом розвитку суспільства ій держави", - розповів Медведчук.

Говорячи про причини, чому зміни так і не були внесені від імені двох партій, Медведчук відзначив. що "на фінальній стадії думки двох сторін розійшлися". При цьому він не уточнив, що саме стало каменем спотикання. "Навіть незважаючи на те, що я брав участь в цьому процесі, все-таки це питання, пов'язані з їх баченням ситуації, і не думаю, що я маю право сьогодні говорити на цю тему", - сказав політик.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини