RU

Медведчук оголосив, що повертається в публічну політику

21.03.2012, 13:46
Медведчук оголосив, що повертається в публічну політику - Фото
Віктор Медведчук

Колишній голова Адміністрації президента  Віктор Медведчук, який після перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах пішов з політики й відмовлявся спілкуватися навіть з журналістами, прийняв рішення повернутися у велику політику. Про це він заявив у відеозверненні на Facebook.

"Я повертаюся в публічну політику для того, щоб боротися. Брати участь (у політиці, - ред.) можна по-різному ... У той час, коли я не займався публічною політикою, а це тривалий період часу, я тією чи іншою мірою намагався й брав участь у політичних подіях або взагалі в політиці в країні. Сьогодні я зрозумів, що настав час не просто заявити про себе, а вийти з тими ідеями, які ... є актуальними ", - заявив він.

При цьому Медведчук запевнив, що повертається в політику не заради осінніх виборів в Раду. "Вибори, як з'ясовується, після двадцяти років незалежності й суверенітету нашої країни ... - не найголовніше", - сказав він.

"Саме тому я в першу чергу хочу підкреслити, що я повертаюся в публічну політику не заради виборів, тому як твердо переконаний, що суть того, що відбувається й ті наслідки, які ми сьогодні маємо, - це не результат виборів. Це результат того, що на виборах ми дуже часто, на наш жаль, помиляємося. Більше того, ми і в майбутньому будемо помилятися на виборах. Тому, на мій погляд, суть полягає не в тому, як ми голосуємо, а як ми можемо впливати на тих, хто в результаті нашого голосування приходять до влади ", - вважає Медведчук.

Ідеї ​​про те, як контролювати й впливати на обрану владу, Медведчук обіцяє оприлюднити найближчим часом.

Нагадаємо, наприкінці лютого один з найвпливовіших за Леоніда Кучми політиків Віктор Медведчук завів акаунти в популярних соціальних мережах - Facebook і Twitter - і пообіцяв активно спілкуватися з їх користувачами.

"Тому я почав це спілкування своєю присутністю в Facebook. Я буду спілкуватися на різні теми, як політичні, так і побутові, як із зовнішньої політики, так і з внутрішній. Бо відчуваю в собі сили і, головне, можливості бути реальним учасником такого діалогу з усіма, хто бажає почути, що я скажу", - додав екс-голова АП.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини