RU

Медведчук без натяків виступив за федералізацію України

10.07.2012, 15:35
Медведчук без натяків виступив за федералізацію України - Фото
Віктор Медведчук (фото: Facebook)
Лідер громадського руху "Український вибір", екс-голова Адміністрації президента України  Леоніда Кучми Віктор Медведчук вважає, що федералізація - єдиний шлях, який зупинить розкол України.

"Друзі, я радий, що ідея федералізації України не тільки знаходить відгук, а й отримує дієвий розвиток в пропозиціях та ініціативах широкого кола експертів, політологів, журналістів і громадян нашої країни з активною життєвою позицією. Я впевнений - проект федеративного устрою України вже не мрія, але ідея, до реалізації якої прагнули справжні патріоти України, такі як Михайло Драгоманов, Михайло Грушевський, Іван Франко, В'ячеслав Чорновіл", - зазначив Медведчук в Facebook.

Лідер "Українського вибору" запросив усіх бажаючих приєднатися до обговорення та участі в конференції "Федеративна Україна".

"Федералізація - єдиний шлях, який зупинить розкол України, дозволить українському народові управляти своєю країною. Федералізм не може бути нав'язаний. Ця ідея повинна бути прийнята більшістю громадян", - вважає Медведчук.

Нагадаємо, деякі політологи та експерти вважають, що Медведчук є транслятором побажань Кремля щодо майбутнього політичного устрою України.

Досьє на Віктора Медведчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини