RU

Медведчук бере участь у переговорах зі звільнення полонених - СБУ

24.12.2014, 16:33
Медведчук бере участь у переговорах зі звільнення полонених - СБУ - Фото
Віктор Медведчук
Служба безпеки України підтверджує участь Віктора Медведчука в переговорах з обміну полоненими з терористами. Про це сьогодні на брифінгу повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, відповідаючи на відповідне запитання журналістів, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Що стосується переговорної групи, то її кількісний і якісний склад, в тому числі і залучення Медведчука, обумовлені тим, що ми діємо в умовах крайньої необхідності. Головне - повернути людей додому. Участь Медведчука в процесі звільнення людей, а він притягнутий до цього процесу в останній момент, істотно підвищує гарантію того, що наших людей звільнять", - зазначив Лубківський.

За його словами, повна відповідальність за реалізацію цього плану лежить на трьох людях, які з української сторони беруть участь в переговорах - керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки Василю Грицаку, волонтеру Юрію Тандиті і Віктора Медведчука. "Для цього в переговори і був інкорпорований Медведчук", - сказав він.

Нагадаємо, обмін полоненими між Україною та терористами буде засуджувати сьогодні в Мінську контактна група.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини