RU

Медведєв вважає справу Тимошенко політичною

04.05.2012, 09:00
Медведєв вважає справу Тимошенко політичною - Фото
Фото: ЕРА
Прес-секретар голови російської держави Наталія Тімакова зазначила, що Медведєв вважає справу Юлії Тимошенко "політичною". "У частині переслідування політичних противників - це абсолютно неприйнятно, це кидає тінь і на саму державу, наприклад, якщо говорити про Україну, і на тих, хто такі рішення приймає", - сказав Медведєв, якого цитує Ехо Москви.

Раніше прем'єр-міністр Росії Володимир Путін прокоментував відмову деяких європейських політиків їхати на Чемпіонат Європи з футболу у зв'язку зі справою екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і запевнив, що Росія з задоволенням прийме її для лікування, якщо вона сама вважатиме це можливим.

"Що стосується Чемпіонату Європи з футболу. Я вважаю, що ні в якому разі не можна змішувати політику, бізнес та інші питання подібного роду зі спортом, потрібно залишити спорт в спокої", - заявив Путін.

Торкаючись самих газових угод, у зв'язку з якими й виникла справа Тимошенко, Путін підкреслив, що перед підписанням угоди щодо постачання газу на Україну російські юристи "найретельнішим чином все перевірили". "Підписані угоди повністю відповідають законодавству РФ і України", - сказав Путін.

Досьє на Дмитра Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини