RU

Медведєв вважає, що російська мова повинна перейти в наступ

03.09.2012, 10:58
Медведєв вважає, що російська мова повинна перейти в наступ - Фото
Дмитро Медведєв (фото - ЕРА)
Росія повинна займати "наступальну позицію" в поширенні російської мови в світі. Про це прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив на нараді керівників представництв Росспівробітництва в Москві.

Як повідомляє УНІАН, зокрема, Медведєв підкреслив: "Потрібно сприяти збільшенню попиту (на російську мову, - ред.) і займати більш наступальну позицію". За його словами, в цьому контексті дуже важлива робота з російськими співвітчизниками за кордоном і з глобальним "Русским миром".

Нагадаємо, Верховна Рада України на початку липня 248 голосами прийняла закон про основи державної мовної політики. Документ передбачає значне розширення сфер вживання російської мови.

Посол РФ в Україні Михайло Зурабов на минулому тижні заявив, що Російська Федерація готова надавати допомогу українським освітнім установам для максимального використання потенціалу прийнятого закону "Про основи державної мовної політики". "У Росії усвідомлюють стан освіти в Україні, розуміють ті виклики, з якими найближчим часом доведеться зіткнутися в окремих регіонах України в освітньому процесі. І це не буде пасивна позиція, це буде найактивніша зацікавлена ​​позиція", - сказав Зурабов.

За його словами, РФ готова надати допомогу у перепідготовці українських фахівців та постачанні необхідними методиками, але тільки в тому випадку, якщо подібна допомога буде запитана з боку України.

Досьє на Дмитра Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини