RU

Медведєв у "гранично відвертій формі" поговорив з Азаровим

12.07.2013, 17:11
Медведєв у
Микола Азаров і Дмитро Медведєв (фото - government.ru)

Про це прем'єр РФ Дмитро Медведєв сказав за підсумками зустрічі в Сочі з прем'єром України Миколою Азаровим.

"У центрі обговорення були традиційні для нас теми - стратегія розвитку відносин між Росією і Україною, а це, в тому числі, участь або неучасть України в Митному союзі, Євразійському економічному союзі. Ми говорили про те, що дає Україні спостереження і що може бути далі або чого не може бути далі, якщо Україна прийме рішення іншого порядку", - сказав Медведєв, якого цитує прес-служба уряду РФ.

При цьому Медведєв наголосив: "З мого боку в гранично відвертій формі було сказано про те, що ми вважаємо правильним зробити для подальшої інтеграції України в режимі Митного союзу і Єдиного економічного простору".

Крім того, за словами Медведєва, сторони не обійшли увагою газову тему - "тема складна, але, незважаючи на те, що є відомі труднощі, ми все-таки присвятили увагу позитивному обговоренню майбутнього". "У той же час з російського боку було звернуто увагу на темпи закачування газу в підземні сховища, які розташовані на території України, що необхідно для того, щоб Україна забезпечила нормальний транзит газу до Європи в період зимового максимуму. Наші українські колеги сказали, що будуть найуважнішим чином розбиратися з цією ситуацією, а ми повідомили їм, що будемо уважно відслідковувати, що відбувається, для того щоб не повторювати проблем, які якийсь час тому у нас були", - сказав Медведєв.

Нагадаємо, раніше Азаров за підсумками зустрічі повідомив, що в Сочі сторони домовилися про відновлення серійного виробництва літаків АН-124.

Досьє на Дмитра Медведєва

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини