RU

Медведєв про Україну: Нехай кредити беруть в Брюсселі

01.11.2013, 11:44
Медведєв про Україну: Нехай кредити беруть в Брюсселі - Фото
Дмитро Медведєв (фото - EPA)
Якщо Україна вибирає Євросоюз, то нехай і отримує фінансову допомогу в Брюсселі. Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, коментуючи перспективи співпраці РФ з Києвом в економічній сфері.

"Вони (Україна , - ред.) до нас весь час звертаються, наприклад, за кредитами. Нарешті, якщо у них такі просунуті відносини з Євросоюзом, що, напевно, непогано, - у нас (Росії, - ред.) теж хороші відносини з Євросоюзом, - нехай і кредитуються в Брюсселі", - цитує російського прем'єра прес-служба уряду.

За його словами, такий підхід є абсолютно нормальним, і "тут немає ніяких ревнощів".

"Тут, що називається, без образ. Ми повинні розуміти і порахувати наші гроші", - додав Медведєв.

Російський прем'єр знову підкреслив, що якщо Україна підпише з ЄС угоду про асоціацію, правила співпраці з Києвом зміняться.

"Ми ж не проти того, щоб вони десь брали участь, - так нехай беруть участь в будь-яких союзах і об'єднаннях. Але якщо там будуть застосовуватися вже інші правила, ми не можемо цього не враховувати у нашій практиці... Тому тут немає ніякого примусу до союзу з Росією, Казахстаном, Білорусією, тут немає ніяких підводних інтересів. Просто вони повинні вибрати, де їм вигідніше перебувати", - заявив він.

Нагадаємо, Митний союз домовився про торгові бар'єри для України. За словами віце-прем'єра РФ Ігоря Шувалова, МС буде діяти щодо України "гранично відверто, але твердо".

Досьє на Дмитра Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини