Медведєв погрожує Заходу "історичною відповідальністю" за санкції

18.05.2016, 13:50
Медведєв погрожує Заходу
Дмитро Медведєв (фото - EPA)

На думку прем'єра РФ, санкції мають екстериторіальний характер, і є спроби "продавити їх застосування в будь-якій частині світу всупереч всім угодам"

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв пригрозив Заходу "історичною відповідальністю" за антиросійські санкції. Про це Медведєв сказав, виступаючи на пленарному засіданні Петербурзького міжнародного юридичного форуму, передає УНІАН.

"Наша держава, наші компанії, наші громадяни в значній мірі зазнають подібного тиску вже майже два роки. Про яку довіру до права тут може йти мова? Скажемо прямо: як наші партнери по міжнародній спільноті будуть виходити з цієї ситуації, ситуації, яку вони самі створили, це питання залишається відкритим", - заявив Медведєв.

Він наголосив, що в кулуарах під час політичних дискусій на різного роду самітах це питання обговорюється.

"Це питання відкрите. Чому? Тому що порушувати завжди легше, ніж дотримуватися, але за це завжди потрібно нести відповідальність, і відповідальність не тільки правову, а, в кінцевому рахунку, відповідальність історичну", - заявив Медведєв.

За його словами, санкції мають екстериторіальний характер, і вчиняються спроби "продавити їх застосування в будь-якій частині світу всупереч всім угодам і міжнародному праву".

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели санкції проти Росії. Санкції Євросоюзу проти РФ прив'язані до виконання мінських домовленостей і їх дію було продовжено до кінця липня 2016 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев