RU

Медведєв - Азарову: Микола Янович, welcome

22.11.2012, 10:27
Медведєв - Азарову: Микола Янович, welcome - Фото
Фото: kmu.gov.ua

"Наші відносини з Україною настільки багатопланові, що ми можемо зустрічатися практично щотижня і все одно залишаться питання, хоча, з іншого боку, в цілому тренд розвитку все одно очевидний і позитивний", - зазначив під час зустрічі Дмитро Медведєв, якого цитує прес-служба російського уряду.

"Я хотів би сьогодні обговорити з Вами ті питання, які ми в останній раз з Вами проговорювали по телефону, - це питання торговельно-економічних взаємин. У вас є цілий ряд ідей. Я із задоволенням їх вислухаю. Природно, поговоримо з нашими колегами- міністрами і помічниками, поговоримо про перспективи наших відносин", - зазначив він.

"Для мене, звичайно, дуже важливо розуміти, в якому напрямку спрямовані сьогодні погляди українського суспільства і українського істеблішменту, керівництва України, тому що ми спочатку з моменту створення, скажімо, Митного союзу обговорювали з Україною тему входження України в Митний союз. Я думаю, що ця тема теж гідна нашої з вами розмови, при тому, що я зазначив сьогодні: один з ваших віце-прем'єрів сказав, що вступ України в Митний союз є незаконним. Ось прямо так і сказав! Тому мені було б цікаво зрозуміти вашу позицію з цього приводу: чи відрізняється вона від позиції ваших інших партнерів по уряду. Якщо це незаконний вступ, то тоді і говорити нема про що, а якщо все-таки якісь можливості є, то я пропоную і цьому скромному питанню приділити увагу. Микола Янович, welcome", - додав російський прем'єр.

"Ті питання, які ми з Вами обговорювали по телефону, ми, безумовно, повинні сьогодні обговорити більш детально. У нас є пропозиції, і Ваші колеги знають про ці пропозиції, і можна буде знайти по всім тим позиціям певні компроміси", - зазначив у свою чергу Микола Азаров.

За його словами, "і президент, і уряд, і Партія регіонів... налаштовані на конструктивний діалог з Російською Федерацією, на взаємини нормальні, в тому числі з Митним союзом".

Нагадаємо, Хорошковський вважає, що вступ України до Митного союзу - "поза законом". Перший віце-прем'єр зазначив, що в національному законодавстві чітко визначена європейська перспектива України. "Всі, хто не виконує законодавство про європейську інтеграцію, зрозуміло, знаходяться, поза законом", - наголосив він.

Президент Віктор Янукович ще в 2011 році висловився за підписання рамкової угоди про співпрацю України з Митним союзом Білорусі, Казахстану і РФ у форматі 3+1, але Росію такий формат співпраці не влаштовує.

Досьє на Миколу Азарова

Досьє на Дмитра Медведєва

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини