RU

Медведєв: Євроінтеграція України ускладнить її відносини із СНД

18.05.2011, 15:40
Медведєв: Євроінтеграція України ускладнить її відносини із СНД - Фото
6c890fc8d12f2e9d4aa50274d6cbc707.jpg

Медведєв: Євроінтеграція України ускладнить її відносини із СНД

Вступ України до Зони вільної торгівлі з Європейським Союзом ускладнить її відносини з країнами СНД. Про це заявив Президент Росії Дмитро Медведєв під час прес-конференції у підмосковному "Сколково".

Як повідомляє прес-служба Кремля, російський Президент зазначив: "Україна для нас дуже важлива, дуже близька країна... Мене ніскільки не бентежить європейська інтеграція України. Зрештою це суверенна країна і вам вибирати, куди інтегруватися. Хочете - в Євросоюз, якщо вас там чекають, хочете - в інші місця".

"Єдине, що я можу сказати абсолютно точно, що якщо Україна, наприклад, вибере європейський вектор, то їй, звичайно, буде важче знаходити, наприклад, якісь розв'язки у межах Єдиного економічного простору і Митного союзу, в якому бере участь Росія, Казахстан і Білорусь, тому що це інше інтеграційне об'єднання. Не можна бути скрізь. Або там, або там. Це повинні розуміти всі, зокрема і мої українські друзі і колеги: не можна сидіти на двох стільцях, треба робити якийсь вибір", - сказав Д.Медведєв.

"А європейська інтеграція - це нормальний шлях, ми всі - європейські країни, маю на увазі і Україну, і Росію. Ми не тільки товаришуємо, ми просуваємо свої проекти на європейський ринок. У Росії, нагадаю, $250 млрд. торгового обігу з Євросоюзом. Для нас Євросоюз - найважливіший торговий партнер. Але або там, або там, швидше, разом не вийде", - наголосив російський Президент.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини