RU

Медведєв визначився з візитом в Україну

05.03.2010, 15:40

Президент Росії Дмитро Медведєв відвідає з візитом Україну в першій половині поточного року. Це підтвердив сьогодні сам глава російської держави за підсумками перемовин у Москві з Президентом України Віктором Януковичем.

"Ми з Президентом України дійшли єдиної думки з метою максимального розкриття потенціалу співпраці необхідно додати серйозний імпульс двосторонньому політичному діалогу, активізувати міжвідомчі зв'язки, - сказав Д.Медведєв, якого цитує ПРАЙМ-ТАРС. - Саме на це спрямована наша домовленість незабаром провести засідання російсько-української міждержавної комісії - ключового механізму нашої співпраці. Воно пройде у першому півріччі 2010 року у Києві".

В.Янукович, зі свого боку, також висловив надію, що до моменту приїзду Д.Медведєва до Києва для проведення міждержавної комісії будуть готові детальні плани двосторонньої співпраці.

На думку Д.Медведєва, "реалізація намічених планів дасть змогу вже незабаром повернути російсько-українські відносини у річище активного і взаємовигідного партнерства". За його словами, "однією з важливих напрямів спільної роботи є співпраця в газовій сфері". "Кооперація в цій сфері має засновуватися на ринкових принципах при неухильному дотриманні угод, що є, і контрактів", - зазначив Д.Медведєв.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини