RU

Медведєв привітав Януковича і запросив до Москви

15.02.2010, 11:24

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв направив вітальне послання Віктору Януковичу з нагоди його обрання на пост Президента України. Користуючись нагодою, глава держави запросив В.Януковича до Росії.

Як повідомляє прес-служба Президента РФ, у посланні Д.Медведєва йдеться: "Вибори, які минулі відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів, підтвердили прагнення громадян України покінчити з історично приреченим спробам посіяти ворожнечу між народами наших країн, щире бажання зміцнювати добросусідські відносини. Це повною мірою відповідає і надіям народу Російської Федерації".

Д.Медведєв розраховує, що українсько-російські відносини "знову знайдуть конструктивний і плідний, справді партнерський характер". "Користуючись нагодою, запрошую Вас відвідати найближчим часом з візитом Росію для обговорення широкого кола актуальних питань багатопланової співпраці між нашими країнами", - додав російський Президент.

Нагадаємо, 14 лютого Центральна виборча комісія офіційно оголосила переможцем повторного голосування виборів Президента України В.Януковича.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини