RU

Медведєв прибув до України

17.05.2010, 13:20

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв прибув до України з офіційним дводенним візитом. Літак глави російської держави приземлився в аеропорту "Бориспіль".

З аеропорту Президент Росії відправиться у столичний парк Слави, де покладе квіти. Як очікується, квіти він покладе до пам'ятника загиблим солдатам, недавно відкритому пам'ятнику герою Великої Вітчизняної - льотчику Івану Кожедубу. Також Д.Медведєв вшанує пам'ять жертв Голодомору.

З парку Слави Д.Медведєв відправиться у "Будинок з химерами" (резиденцію Президента України на Банковій), де відбудеться його бесіда з Віктором Януковичем. Спочатку глави держав поговорять тет-а-тет, а потім - у широкому колі членів міждержавної російсько-української комісії. Після цих перемовин відбудеться урочиста церемонія підписання нових угод.

Нагадаємо, 18 травня Д.Медведєв прочитає лекцію студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка, після чого разом з Президентом України візьме участь у зустрічі з діловими колами двох країн у рамках VI українсько-російського бізнес-форуму.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини