RU

Медведєв: Плата за флот у Севастополі велика, але не замежова

27.04.2010, 14:15

Президент РФ Дмитро Медведєв впевнений, що угода щодо Чорноморського флоту вигідна і Росії, і Україні, і вважає, що найближчими днями вона надійде на підписання президентам обох країн.

"Ця угода, безумовно, вигідна Росії і Україні. Треба відмовитися від арифметичних прийомів, не говорити, хто більше програв, хто більше виграв, а дивитися у майбутнє", - сказав Д.Медведєв на прес-конференції в Осло, якого цитує ПРАЙМ-ТАРС.

"Плата, яку ми даємо за флот, - вона велика, але не замежова, саме тому, що у нас стратегічні відносини з Україною, і ми розраховуємо, що такі відносини триватимуть. Це вікові зв'язки, вони мають супроводжуватися взаємною допомогою. А присутність Чорноморського флоту сприяє безпеці Росії, України і здійснює внесок в європейську безпеку", - зазначив Президент РФ.

Коментуючи сьогоднішню ратифікацію угоди у Держдумі і Верховній Раді, Д.Медведєв з усмішкою зазначив: "Українські товариші зробили це з властивою витонченістю, там був невеликий концерт із застосуванням спецзасобів і усього іншого, але зрештою стратегічні інтереси України переважили над сьогохвилинними шумовими ефектами і документ було ратифіковано". "Сподіваюся, що незабаром цей документ буде спрямовано на підписання двом президентам. Це найважливіша подія за останній період", - наголосив Д.Медведєв.

Російський флот у Криму: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини