RU

Медведєв нагородив Литвина орденом Дружби

16.05.2011, 16:40

Президент Росії Дмитро Медведєв нагородив Голову Верховної Ради України Володимира Литвина орденом Дружби - "за значний внесок у розвиток і зміцнення відносин дружби і співпраці між Російською Федерацією і Україною".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Верховної Ради, від імені Д.Медведєва нагороду В.Литвину вручив глава Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Сергій Миронов на засіданні міжпарламентської асамблеї держав-учасників СНД у Санкт-Петербурзі.

В.Литвин, висловлюючи вдячність за нагороду, зазначив, що це є "свідченням і підтвердженням значення парламентів, які грають дедалі вагомішу роль у розвитку і зміцненні співпраці на пострадянському просторі".

За його переконанням, міжпарламентська асамблея СНД зусиллями парламентів, що входять до нього, буде вагомо представлена у світовій спільноті на всіх рівнях, "оскільки дипломатія у сучасних умовах - це дипломатія народна, а народна дипломатія - це парламенти".

Нагадаємо, минулого тижня після заворушень у Львові 9 травня Д.Медведєв виступив з критикою української влади. "Якщо влада танцює на кістках людей, які колись захищали їхню країну, ми повинні розуміти, яке у нас ставлення буде до цієї влади, і з огляду на це вибудувати нашу зовнішню політику", - заявив він.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини