RU

Медведєв: "Харківські угоди" ми задумали у мене на дачі

18.05.2011, 18:05
Медведєв:
2c25e4339bca6ae4238f4d66768033f1.jpg

Медведєв: "Харківські угоди" ми задумали у мене на дачі

"Харківські угоди" були вигадані на дачі. Про це заявив Президент Росії Дмитро Медведєв під час прес-конференції у підмосковному "Сколково", слова якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі Кремля.

"Харківські домовленості… Мені здається, що це були не кулуарні угоди, це угоди, які були підписані у присутності великої кількості засобів масової інформації, великої кількості посадових осіб і публічно", - наголосив Д.Медведєв, відповідаючи на питання журналістів.

"Самі домовленості - це така тема, яка, звичайно, проходить цілі стадії узгоджень, процес притирки. Ідея, природно, в якийсь момент народжується, потім даються доручення помічникам, міністрам закордонних справ. Так було і у цьому випадку. Ми це вигадали з Президентом Януковичем. Якщо вас цікавить де, можу навіть сказати де - сидячи у мене на дачі. Але це не означає, що ці угоди є кулуарними", - додав російський Президент.

До того ж, за його словами, "через деякий час ми дали доручення міністрам, міністри взялися за роботу". "Потім приїхала ціла делегація, що представляє українське керівництво, на чолі з прем'єр-міністром. Ми також провели перемовини. Потім вийшли на підписання документа. Думаю, що цей документ абсолютно взаємовигідний. І що б там не говорили, він дав змогу вирішити Україні цілий ряд вельми складних економічних проблем. Але він не універсальний", - сказав Д.Медведєв.

Дмитро Медведєв: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини