"Медовий місяць закінчено". Як оцінили Зеленського в листопаді

25.11.2019, 12:16
Володимир Зеленський (фото - Микола Лазаренко/прес-служба президента)

Негативні оцінки деяких важливих для країни рішень президента не надто вплинули на загальну позитивну оцінку його діяльності, заявили соціологи

Перші кроки  Володимира Зеленського на посаді президента за півроку при владі позитивно оцінюють 63% опитаних українців (13% - негативно, 24% - "важко сказати"), причому 75% респондентів схвалюють, що він почав переговори з лідером країни-окупанта РФ Володимиром Путіним. Це видно за підсумками спільного опитування Київського міжнародного інституту соціології та фонду Демініцітіви.

15% опитаних негативно ставляться до ініціювання переговорів з Путіним.

Читайте також: Рейтинг довіри Зеленському продовжує знижуватися - опитування

Рішення про розведення військ: 59% схвалюють, 26% - ні.
Надання громадянства іноземцям, які воювали за Україну: 61% схвалюють, 17% - ні.
Відновлення діалогу з Польщею щодо проблемних історичних питань: 63% схвалюють, 10% - ні.
Рішення легалізувати видобуток бурштину: 71% схвалюють, 13% - ні.
Повне оновлення складу ЦВК: 49% схвалюють, 13,5% - ні.
Рішення легалізувати гральний бізнес (позитивно - 38%, негативно - 49%).

Негативно українці сприймають рішення відкрити ринок земель с/г призначення (позитивно - 24%, негативно - 58% опитаних) і про приватизацію великих держпідприємств (55% негативно, позитивно - 22%).

Якщо в серпні 50% вважали, що Україна рухається в правильному напрямку, то зараз таких уже 37% (стільки ж - що в неправильному). При цьому 82% українців, які голосували на виборах, вважають, що зробили правильний вибір як на президентських, так і на парламентських виборах.

"Медовий місяць закінчився, але поки триває цукерковий період, відносно солодкий, коли ще позитивно ставляться до новообраних органів влади, особливо до президента Зеленського", - зазначила директор фонду Демініціативи Ірина Бекешкіна.

  • Опитування проведене 4-19 листопада 2019 року серед 2041 українця від 18 років і старше в 110 населених пунктах по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка не перевищує 2,3%.
  • Опитування Рейтингу за серпень-2019 показало, що діяльністю Зеленського задоволені 71% опитаних, не задоволені 11%.Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих