RU

"Медовий місяць закінчено". Як оцінили Зеленського в листопаді

25.11.2019, 12:16
Володимир Зеленський (фото - Микола Лазаренко/прес-служба президента)

Перші кроки  Володимира Зеленського на посаді президента за півроку при владі позитивно оцінюють 63% опитаних українців (13% - негативно, 24% - "важко сказати"), причому 75% респондентів схвалюють, що він почав переговори з лідером країни-окупанта РФ Володимиром Путіним. Це видно за підсумками спільного опитування Київського міжнародного інституту соціології та фонду Демініцітіви.

15% опитаних негативно ставляться до ініціювання переговорів з Путіним.

Читайте також: Рейтинг довіри Зеленському продовжує знижуватися - опитування

Рішення про розведення військ: 59% схвалюють, 26% - ні.
Надання громадянства іноземцям, які воювали за Україну: 61% схвалюють, 17% - ні.
Відновлення діалогу з Польщею щодо проблемних історичних питань: 63% схвалюють, 10% - ні.
Рішення легалізувати видобуток бурштину: 71% схвалюють, 13% - ні.
Повне оновлення складу ЦВК: 49% схвалюють, 13,5% - ні.
Рішення легалізувати гральний бізнес (позитивно - 38%, негативно - 49%).

Негативно українці сприймають рішення відкрити ринок земель с/г призначення (позитивно - 24%, негативно - 58% опитаних) і про приватизацію великих держпідприємств (55% негативно, позитивно - 22%).

Якщо в серпні 50% вважали, що Україна рухається в правильному напрямку, то зараз таких уже 37% (стільки ж - що в неправильному). При цьому 82% українців, які голосували на виборах, вважають, що зробили правильний вибір як на президентських, так і на парламентських виборах.

"Медовий місяць закінчився, але поки триває цукерковий період, відносно солодкий, коли ще позитивно ставляться до новообраних органів влади, особливо до президента Зеленського", - зазначила директор фонду Демініціативи Ірина Бекешкіна.

  • Опитування проведене 4-19 листопада 2019 року серед 2041 українця від 18 років і старше в 110 населених пунктах по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Похибка не перевищує 2,3%.
  • Опитування Рейтингу за серпень-2019 показало, що діяльністю Зеленського задоволені 71% опитаних, не задоволені 11%.Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини