RU

Медкомісія не бачить потреби в оперуванні Тимошенко, - ДПСУ

16.02.2012, 13:40
Медкомісія не бачить потреби в оперуванні Тимошенко, - ДПСУ - Фото
1f40d9825239a838b9a7072d0366ee1a.jpg
Державна пенітенціарна служба України (ДПСУ) повідомляє про те, що міжнародна медична комісія завершила обстеження стану здоров'я Юлії Тимошенко, про що члени комісії повідомили сьогодні під час прес-конференції в Харкові.

Як відзначили в прес-службі ДПСУ, канадські лікарі залишили свої висновки обстеження Тимошенко і вже відлетіли з Харкова.

"Усі члени незалежної медичної комісії були ознайомлені з висновками німецьких, канадських і українських лікарів, після чого був сформований загальний висновок комісії про стан здоров'я Юлії Тимошенко", - йдеться в повідомленні.

В ДПСУ відзначили, що, за словами членів комісії, іноземні фахівці підтвердили ті висновки, які раніше були зроблені українськими медиками. "Лікарі наголосили, що оперативного втручання (операції) ув'язнена Тимошенко не потребує", - сказано в повідомленні.

Висновки та рекомендації незалежної медичної комісії, згідно з повідомленням, були передані в ДПСУ.

При цьому, як зазначили у відомстві, Тимошенко "відмовилася від загального аналізу крові, незважаючи на рекомендації німецьких, канадських та українських фахівців". "На думку запрошених для проведення обстеження медиків, результати аналізу крові є невід'ємною складовою будь-якого медичного обстеження", - підкреслили в ДПСУ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини