Медкомісія не бачить потреби в оперуванні Тимошенко, - ДПСУ

16.02.2012, 13:40
Медкомісія не бачить потреби в оперуванні Тимошенко, - ДПСУ - Фото
1f40d9825239a838b9a7072d0366ee1a.jpg

Медики з Німеччини та Канади, а також їхні українські колеги завершили обстеження стану здоров'я Юлії Тимошенко

Державна пенітенціарна служба України (ДПСУ) повідомляє про те, що міжнародна медична комісія завершила обстеження стану здоров'я Юлії Тимошенко, про що члени комісії повідомили сьогодні під час прес-конференції в Харкові.

Як відзначили в прес-службі ДПСУ, канадські лікарі залишили свої висновки обстеження Тимошенко і вже відлетіли з Харкова.

"Усі члени незалежної медичної комісії були ознайомлені з висновками німецьких, канадських і українських лікарів, після чого був сформований загальний висновок комісії про стан здоров'я Юлії Тимошенко", - йдеться в повідомленні.

В ДПСУ відзначили, що, за словами членів комісії, іноземні фахівці підтвердили ті висновки, які раніше були зроблені українськими медиками. "Лікарі наголосили, що оперативного втручання (операції) ув'язнена Тимошенко не потребує", - сказано в повідомленні.

Висновки та рекомендації незалежної медичної комісії, згідно з повідомленням, були передані в ДПСУ.

При цьому, як зазначили у відомстві, Тимошенко "відмовилася від загального аналізу крові, незважаючи на рекомендації німецьких, канадських та українських фахівців". "На думку запрошених для проведення обстеження медиків, результати аналізу крові є невід'ємною складовою будь-якого медичного обстеження", - підкреслили в ДПСУ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов