RU

Медицина й пенсії: Кабмін назвав головні законопроекти осені

30.08.2017, 15:23
Медицина й пенсії: Кабмін назвав головні законопроекти осені - Фото
Фото: kmu.gov.ua
Ключовими законопроектами осінньої сесії Верховної Ради стануть законодавчі акти щодо пенсійної, медичної, освітньої реформ, електронних довірчих послуг і стандартів фінансової звітності. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час робочого засідання, передає прес-служба Кабміну.

Щодо пенсійної реформи передбачені чотири законопроекти (№6614, №6615, №6616, №6617). До другого читання готується законопроект, який передбачає перерахунок пенсій для 5,6 млн громадян і індексація - для 4 млн громадян.

Гройсман заявив, що пенсійна реформа може бути затверджена до 1 жовтня.

Законопроект №3491-д щодо освітньої реформи передбачає введення нових принципів навчання і управління школами, велику автономність в розподілі коштів школами і формуванні навчального процесу.

Щодо медичної реформи розроблено два законопроекти (№6327, №6604), якими буде введена нова модель фінансування охорони здоров'я, в якій "гроші ходять за пацієнтом".

Читайте також: В Україні ввели електронний реєстр інсулінозалежних пацієнтів

Законопроект №4685 щодо електронних довірчих послуг передбачає введення електронних інструментів для полегшення ведення бізнесу. Документ пропонує створити механізм онлайн спілкування бізнесу з органами влади та надає онлайн доступ до адміністративних послуг.

Законопроект №646-д щодо міжнародних стандартів фінансової звітності спрямований на посилення позицій України в рейтингах легкості ведення бізнесу, приплив інвестицій і встановлення прозорості фінансової звітності.


Читайте також: Кабмін виділить 1 млрд грн на реформу початкової освіти

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини