Майже 40% українців не підтримують амністію бойовиків

26.09.2016, 17:38
Майже 40% українців не підтримують амністію бойовиків - Фото
Фото: ЕРА

Не підтримують таку ідею більшість жителів Центрального та відносна більшість жителів Західного регіону

Більше українців не підтримують, xbv підтримують амністію для всіх учасників сепаратистських рухів, які не вчинили тяжких злочинів. Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова.

38,5% не підтримують амністію бойовиків, 34% - підтримують.

Не підтримують таку ідею більшість (55%) жителів Центрального та відносна більшість жителів (48,3%) Західного регіону, підтримують більшість опитаних на Сході (51,5%) і в Донбасі (51,9%). У Південному регіоні кількість респондентів, які підтримують (36,6%) і не підтримують (35,2%) цю ідею, статистично значуще не відрізняються.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 9 по 14 вересня 2016 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування проводилося в 118 поселеннях (67 - міських та 51 - сільських).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні