RU

Майже 40 самовисуванців вступають у фракцію регіоналів, - Чечетов

26.11.2012, 09:55
Майже 40 самовисуванців вступають у фракцію регіоналів, - Чечетов - Фото
8af1a55b24abb08b7b52d8e1847bd63a.jpg

У Партії регіонів заявляють, що майже всі мажоритарники вже написали заяву про вступ у їхню фракцію. "Майже 40 самовисуванців написали заяву про вступ у нашу фракцію, тому в новій Раді у нас буде одноосібна більшість. Закони зможемо приймати швидко і злагоджено", - заявив заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, якого цитує Комсомольська правда в Україні.

Назвати імена самовисуванців, які вже вирішили, що їм з регіонами по дорозі, Чечетов не зміг. На навідні запитання про те, чи надходила заява від нинішнього спікера Володимира Литвина, екс-міністра МНС Віктора Балоги і міністра економіки Петра Порошенка, депутат теж відповідати не захотів. "Можливо, хтось ще не встиг написати заяву про вступ у нашу фракцію, або у політика закінчилися чорнило, папір", - загадково відповів він.

Самі ж мажоритарники мріють створити свою фракцію і бути окремою "бойовою одиницею". "Ми повинні вести переговори і таки створити незалежну фракцію", - сказав самовисуванець Віктор Бондар.

Політологи стверджують, що такі амбіції новообраних депутатів навряд чи реалізуються в житті. Дуже складно буде зійтися на єдиному лідері такої фракції. "Якщо вони придумають формат, при якому лідерами фракції можуть бути декілька осіб, той же Порошенко, Балога, Жванія, то таке об'єднання теоретично можливо. Але швидше за все вони створять одну або дві потужні депутатські групи і будуть вести свою гру під куполом. Зокрема, запропонують своїх людей у ​​крісла губернаторів тих областей, від яких вони обиралися , - припускає експерт аналітичного центру Політика Володимир Цибулько.

Нагадаємо, в майбутній парламент Партія регіонів провела за списками і мажоритарними округами 185 депутатів. Щоб сформувати більшість, необхідна підтримка ще 41 обранця. Комуністи, у яких в новій Раді тільки 32 "багнети", не поспішають вступати в союз з найбільшою фракцією в парламенті, ведуть кадрові торги. Тому погляд регіоналів упав на самовисуванців і депутатів від інших політичних сил, які не змогли подолати 5%-ний бар'єр. Таких в "сьомий" Раді - 50 осіб.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини