Майже 250 суддів хочуть перевестися із зони АТО

16.12.2014, 15:13
Майже 250 суддів хочуть перевестися із зони АТО - Фото
cbdfdf9948245b8f1eb08567313d43c5.jpg

З Донецької області про переведення попросили 162 судді, з Луганської - 81

Майже 250 суддів подали до Вищої кваліфікаційної комісії заяви про переведення із зони АТО. Про це, відповідаючи на запитання кореспондента  ЛІГАБізнесІнформ, повідомив член ВККС Микола Патрюк.

За його словами, з Донецької області про переведення попросили 99, з Луганської - 47, з Криму - 2 (всього 148) суддів у межах п'ятирічного строку повноважень. З числа безстроково обраних суддів Крим вирішив покинути один суддя, Донецьку область - 63, Луганську - 34 (всього 98 суддів).

"У разі призначення цих матеріалів на розгляд комісії, ці питання будуть вирішуватися - як підстави їх відмову переходити з судами після зміни дислокації суду, так і інші обставини", - зазначив він.

На запитання кореспондента  ЛІГАБізнесІнформ, хто буде закривати вакансії в судах, виведених із зони АТО і як це відіб'ється на суддівському бюджеті і спричинить додаткове навантаження на суддівський бюджет, Патрюк сказав: "Навантаження не може бути більшим, як і кількісний склад судів. Мене більше цікавить навантаження, викликане тим, що з 2013 року ряд суддів не звільнено і отримують зарплату".

На питання, чому судді не перевелися разом зі своїми судами за межі зони АТО, Патрюк сказав: "Нам це невідомо. Ми з ними не спілкувалися. Ми володіємо лише інформацією про те, що вони подали заяви про переведення в інші регіони".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии