RU

Майже 250 суддів хочуть перевестися із зони АТО

16.12.2014, 15:13
Майже 250 суддів хочуть перевестися із зони АТО - Фото
cbdfdf9948245b8f1eb08567313d43c5.jpg
Майже 250 суддів подали до Вищої кваліфікаційної комісії заяви про переведення із зони АТО. Про це, відповідаючи на запитання кореспондента  ЛІГАБізнесІнформ, повідомив член ВККС Микола Патрюк.

За його словами, з Донецької області про переведення попросили 99, з Луганської - 47, з Криму - 2 (всього 148) суддів у межах п'ятирічного строку повноважень. З числа безстроково обраних суддів Крим вирішив покинути один суддя, Донецьку область - 63, Луганську - 34 (всього 98 суддів).

"У разі призначення цих матеріалів на розгляд комісії, ці питання будуть вирішуватися - як підстави їх відмову переходити з судами після зміни дислокації суду, так і інші обставини", - зазначив він.

На запитання кореспондента  ЛІГАБізнесІнформ, хто буде закривати вакансії в судах, виведених із зони АТО і як це відіб'ється на суддівському бюджеті і спричинить додаткове навантаження на суддівський бюджет, Патрюк сказав: "Навантаження не може бути більшим, як і кількісний склад судів. Мене більше цікавить навантаження, викликане тим, що з 2013 року ряд суддів не звільнено і отримують зарплату".

На питання, чому судді не перевелися разом зі своїми судами за межі зони АТО, Патрюк сказав: "Нам це невідомо. Ми з ними не спілкувалися. Ми володіємо лише інформацією про те, що вони подали заяви про переведення в інші регіони".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини